VD
Leif Lundberg
0960 - 65 45 54
leluab@gmail.com

Personbilsverkstad
Pontus Andersson
Personlig Servicetekniker
0960 - 65 45 56
Pontus.andersson@leluab.se
Öppettider
MÅndag - Fredag    07.00 - 16.00
LÖrdag - SÖndag    StÄngt
Lunch                          12.00 - 12.45

Personbilsverkstad
Robin Eriksson
Personlig Servicetekniker
0960 - 65 45 55
Robin.Eriksson@leluab.se
Reservdelar Lastbilar
Viktor Lundberg
0960 - 65 45 52
Reservdelar.lv@leluab.se
 
Lastbilsverkstad
Lars Johansson
0960 - 65 45 57
Lars.johansson@leluab.se

Reservdelar Personbilar
Stig Larsson
0960 - 65 45 51
Stig.larsson@leluab.se
Mekaniker
DENNIS ENBERG
076-219 88 29
Dennis.Enberg@leluab.se
Mekaniker
Reino Högberg
Reino.Hogberg@leluab.se

Mekaniker
Krister Jonsson 
 
Mekaniker
DANIEL SÖDERSTRÖM-SJÖDIN
072-219 04 45
Mekaniker
Linus Lidström

mekaniker
Mikael Renberg
mekaniker
Linus Marklund
mekaniker
Ludwig Wikström

mekaniker
Niklas Mörtsell
mekaniker
Arvid Jäderfeldt
mekaniker
Pontus Holmberg

mekaniker
Johannes Lundberg
mekaniker
Jimmy Strand
mekaniker
Viktor Waldemarsson

mekaniker
Conny Nymark
mekaniker
David Nilsson
mekaniker
Andreas Forslund

mekaniker
Anders Åberg
mekaniker
Emil Lindgren
mekaniker
Chris Tangen

Städ
SIRIWAN PHINTHONG
 
 

Personbilsverkstad
Vi servar och reparerar alla typer av personbilar och lättare fordon.
I och med ett bra samarbete med Nordiska Bil är vi specialister på Volvo och via ett samarbete med Boch Car Service så har vi service på alla typer av fordon samt reservdelar och diagnostik.

Lastbil- & Bussverkstad
Vi servar och reparerar alla typer av tyngre fordon men med ett gott samarbete med Bil & Traktor och Swecon så har vi allt som behövs för att servar och reparerar Volvo Lastbilar, Bussar och Entreprenadmaskiner. Vi har även en servicebil som vi åker runt och utför service och reparationer med.

HYR EN MEKANIKER
Har du verkstad och behöver extra kompetens eller fler medarbetare ibland?
då har vi lösningen för dig. I Mälardalen har vi många mekaniker med bred och specialiserade kompetens på tunga fordon.

Mer info

 

Facebook| Allabolag.se|Hitta.se